PROASSIST
SOFTWARE PRO ODTAHOVKY

Šetří váš čas u všech činností
Snadno se používá
Od importu zásahu až po fakturaci
Profi nářadí pro profíky v oboru

hero-image shape shape
PROASSIST

Kompletní systém pro odtahovou firmu

webové rozhraní a k tomu mobilní aplikace pro přístup odkudkoliv

Systém

Odtahová firma si se systémem PROASSIST dopřeje nových možností.

Zásahy dispečinků automaticky importujete, Vaše vlastní si zadáte přímo v terénu z mobilu. Nebo na PC v kanceláři.

Sledujete kde máte řidiče, kdo kam s čím jede. Odkudkoliv. A už bez sešitů nebo přepisování.

Aplikace

Mobilní aplikace je určená řidičům, kteří jejím prostřednictvím dokáží efektivně poskytnout podklady pro další administrativní zpracování zásahu.

Je určena také dispečerům, kteří již rozdělují práci řidičům a mají celkový přehled o aktuálním dění.

Do terénu

Všechny verze systému PROASSIST obsahují automatické výpočty tras a předpokládaných ujetých kilometrů.

Pro zásahy které máte od dispečinků asistenčních služeb Vám dopočteme trasu včetně návratu na pobočku.

Táhneme to spolu

Vaše zakázky máte přehledně pohromadě, přístupné z mobilu nebo počítače. Včetně průběhu jejich zpracování. Zabezpečený přístup odkudkoliv.

O nás

Mobilní aplikace pro efektivní práci

Online přehled 24/7/365 | Dispečer rozděluje práci řidičům | Kontrola na mapě, zda řidič vyjel, zda na místě zásahu anebo jestli už naložil a odtahuje | Archivace fotek, protokolů, objednávek | Provozní statistiky | Mapy a trasy, navigace do cíle, dopočtené návraty na pobočku | Zásahy od dispečinků asistečních služeb se importují automaticky | Rapidní zrychlení fakturace a odhlašování | A další...

about-image


Historie produktu


V roce 2003 jsme vyvinuli první verzi produktu PROASSIST, určenou pro dispečinky asistečních služeb. Tu úspěšně používala řada firem jak v Česku, tak například v Polsku či Lotyšsku. V současnosti tato verze již není podporována.

V roce 2011 jsme dodali verzi PROASSIST.NET pro dispečink Global Assistance, kde tato poměrně rozsáhlá a robustní aplikace funguje dodnes. PROASSIST.NET řeší agendy evidence zásahů, dodavatelů, odběratelů, automatického výběru dodavatele, integrace s Google Maps, integrace Cisco a opravdu mnoho a mnoho dalšího.

Třetí generaci produktu jsme začali vyvíjet v roce 2015. Tato verze je primárně určena odtahovým službám (subdodavatelům asistenčních dispečinků) a přímo řeší agendy které souvisejí s oblužností zákazek v reálném čase. Součástí je mobilní aplikace jak pro řidiče, tak pro dispečera.

Ceník

Varianty pro každého

Rozlišujeme varianty pro velké a malé firmy s ohledem na vaše potřeby a vytížení systému.

PODLE POČTU TELEFONŮ

597 kč/měsíc

  • za každý aktivní telefon

PODLE POČTU ZÁSAHŮ

17 kč/zásah

  • za každý uzavřený zásah
shape
FAQ

Na co se nás často ptáte

Nabízíme vícero možností použití. PROASSIST je pro odtahové firmy, servisní firmy, řemeslníky, topenáře... Komplexně řeší agendy od zaevidování zakázky, jejího zpracování, výběru řešitele/dodavatele, sledování průběhu, a až po výslednou fakturaci.
Pro profesionálně poskytované služby servisního charakteru. Pro k dokonalosti dovedenou obsluhu koncového klienta. Pro úsporu nákladů, snížení administrativní zátěže. Pro zvýšení obratu a zisku. Pro kontrolu a plánování.
Prosím podívejte se na ceník a produktové verze PROASSIST. Zkušební provoz je zdarma po dobu 30ti dní. Nabízíme řešení jak pro menší firmy a živnostníky, tak i integrace do enterprise/on-premise prostředí s možností provozu na vaší vlastní infrastruktuře.
Ve webové aplikaci očekávejte evidenci zakázek, dodavatelů a odběratelů, vašich pracovníků, vozidel a dalších zdrojů, na ty pak napojené ceníky a fakturační procesy. V provázanosti všech těchto oblastí je síla celého systému.

K tomu PROASSIST obsahuje mobilní aplikaci pro lidi v terénu, víte kde kdo přesně je, zobrazíte si vaše lidi na mapách. Nalezení optimálních zdrojů pro konkrétní zakázku se tak významně urychluje.

Informace o pracech, vykázaných na zakázkách přes mobilní aplikaci, stejně tak jako vzdálenosti a ujeté trasy, se ukládají do databází. Lze tak zpětně kontrolovat dodržování předpokládaných kilometrů a časů, vyhodnocovat služební vs. soukromá jízda. Vlastní zobrazení trasy na mapě, s možností přehrání si průjezdu trasou, taktéž PROASSIST umožňuje.
PROASSIST je online platforma. Pro její používání budete potřebovat funkční připojení k internetu a moderní prohlížeč standardu HTML5 Responsive (Google Chrome, Mozilla FireFox, Microsoft Internet Explorer, Apple Safari). Lze využívat klasických stolních počítačů nebo notebooků nebo i tabletů.

Dalším samostatným softwarem je mobilní aplikace PROASSIST s podporou pro GPS. Mobilní aplikaci lze instalovat do zařízení se systémy Apple iOS nebo Google Android a to jak na mobilní telefony, tak na tablety. Pro správnou funkci v režimu "pracovník v terénu" je očekávána GPS v daném zařízení. Pro správu zakázek a celkový přehled o dění a provozu postačí tablet bez gps, s wifi nebo datovou kartou. Vize distribuovaných dispečinků je tu.
Reference

Co o nás řekli naši klienti

“Co se týče aplikací pro odtahové firmy, měli jsme možnost vyzkoušet si osobně všechny, které jsou momentálně na českém trhu k dostání, a tato je jednoznačně nejefektivnější. Při našich cca 50ti zásazích denně pro nás znamená obrovskou úlevu a velké usnadnění práce. Navíc je spolupráce při specifických požadavcích a úpravách na míru více než flexibilní”

author

Pavla Paseková

SOS24

“Před nějakým časem jsme se začali poohlížet nějakém ,,prográmku" ,který by naši práci dokázal zefektivnit a ulehčit. Po prozkoumání trhu jsme se rozhodli pro firmu Ingenium Praha, která vyvinula aplikaci PROASSIST-3. Jedná se o komplexní systém pracující v reálném čase a řešící veškeré provozní oblasti v našem oboru odtahových a asistenčních služeb. Některé věci operativně dolaďujeme podle našich požadavků přímo v terénu s Pavlem Weissem. Jsem jen uživatel PC a mobilu, ale práce s aplikací mě baví, mohu jen doporučit.”

author

František Říha

ODTAHOVÁ SLUŽBA LIBEREC

“Skvěle vymyšlený dispečink pro odtahové služby a půjčovny. Mnohostranný pomocník, rychle se přizpůsobující novinkám na trhu. Vstřícné vyřízení požadavků zákazníka.”

author

Lukáš Malina

AUTOSLUŽBY VIK
NAPIŠTE NÁM

Potřebujete něco probrat?
Budeme rádi, když se s námi spojíte!

INGENIUM PRAHA, spol. s.r.o.

90 00 Praha 9 Vysočany,
Jana Přibíka 954/17

Jak vám můžeme pomoci?

proassist@ingenium.cz

pavel.weiss@ingenium.cz

Pavel Weiss
CEO INGENIUM Praha

+420 603 475 349

Podporované dispečinky