PROASSIST - historie produktu

V roce 2003 jsme vyvinuli první verzi produktu PROASSIST, určenou pro dispečinky asistečních služeb. Tu úspěšně používala řada firem jak v Česku, tak například v Polsku či Lotyšsku. V současnosti tato verze již není podporována.

V roce 2011 jsme dodali verzi PROASSIST.NET pro dispečink Global Assistance, kde tato poměrně rozsáhlá a robustní aplikace funguje dodnes. PROASSIST.NET řeší agendy evidence zásahů, dodavatelů, odběratelů, automatického výběru dodavatele, integrace s Google Maps, integrace Cisco a opravdu mnoho a mnoho dalšího.

Třetí generaci produktu jsme začali vyvíjet v roce 2015. Tato verze je primárně určena odtahovým službám (subdodavatelům asistenčních dispečinků) a přímo řeší agendy které souvisejí s oblužností zákazek v reálném čase. Součástí je mobilní aplikace jak pro řidiče, tak pro dispečera.

Otázka: pro koho je PROASSIST?

Nabízíme vícero možností použití. PROASSIST je pro odtahové firmy, servisní firmy, řemeslníky, topenáře... Komplexně řeší agendy od zaevidování zakázky, jejího zpracování, výběru řešitele/dodavatele, sledování průběhu, a až po výslednou fakturaci.

Otázka: co vše PROASSIST dokáže řešit?

Ve webové aplikaci očekávejte evidenci zakázek, dodavatelů a odběratelů, vašich pracovníků, vozidel a dalších zdrojů, na ty pak napojené ceníky a fakturační procesy. V provázanosti všech těchto oblastí je síla celého systému.

K tomu PROASSIST obsahuje mobilní aplikaci pro lidi v terénu, víte kde kdo přesně je, zobrazíte si vaše lidi na mapách. Nalezení optimálních zdrojů pro konkrétní zakázku se tak významně urychluje.

Informace o pracech, vykázaných na zakázkách přes mobilní aplikaci, stejně tak jako vzdálenosti a ujeté trasy, se ukládají do databází.
Lze tak zpětně kontrolovat dodržování předpokládaných kilometrů a časů, vyhodnocovat služební vs. soukromá jízda. Vlastní zobrazení trasy na mapě, s možností přehrání si průjezdu trasou, taktéž PROASSIST umožňuje.

Otázka: proč právě PROASSIST?

Pro profesionálně poskytované služby servisního charakteru. Pro k dokonalosti dovedenou obsluhu koncového klienta. Pro úsporu nákladů, snížení administrativní zátěže. Pro zvýšení obratu a zisku. Pro kontrolu a plánování.

Otázka: kolik stojí PROASSIST?

Prosím podívejte se na ceník a produktové verze PROASSIST. Zkušební provoz je zdarma po dobu 30ti dní. Nabízíme řešení jak pro menší firmy a živnostníky, tak i integrace do enterprise/on-premise prostředí s možností provozu na vaší vlastní infrastruktuře.

Otázka: jak to technicky funguje?

PROASSIST je online platforma. Pro její používání budete potřebovat funkční připojení k internetu a moderní prohlížeč standardu HTML5 Responsive (Google Chrome, Mozilla FireFox, Microsoft Internet Explorer, Apple Safari). Lze využívat klasických stolních počítačů nebo notebooků nebo i tabletů.

Dalším samostatným softwarem je mobilní aplikace PROASSIST s podporou pro GPS. Mobilní aplikaci lze instalovat do zařízení se systémy Apple iOS nebo Google Android; a to jak na mobilní telefony, tak na tablety. Pro správnou funkci v režimu "pracovník v terénu" je očekávána GPS v daném zařízení. Pro správu zakázek a celkový přehled o dění a provozu postačí tablet bez gps, s wifi nebo datovou kartou. Vize distribuovaných dispečinků je tu. Více se dozvíte v odkazu jak funguje PROASSIST